picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kalkulator biegowy, poszukuję

kalkulator biegowy, poszukuję

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę znaleźć wiarygodny kalkulator, który wskaże właściwe wartości?

MBsmoke

Posty: 1

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niesłychanie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, lecz określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Klarka45

Posty: 9

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Kitas

Posty: 2

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niezmiernie dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

kerad17

Posty: 8

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to niezmiernie ważne. Smog zabija wiele osób, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, która jest podłoga.

micko

Posty: 4

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Lupusx

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest niesłychanie ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niesłychanie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego należałoby ważne jest, aby zadbać o nie.

Klara323

Posty: 2

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Pyuhyo

Posty: 3

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, niemniej jednak cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o mnóstwo, mnóstwo trudniej.

śpioszek67

Posty: 13

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, zatem pożądane byłoby mnóstwo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Klara323

Posty: 2