picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, poszukuję

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, poszukuję

Zastanawiam się ile mamy czasu na zgłoszenie nabycia pojazdów, ale nie mogę znaleźć? Jest strona www, gdzie można to sobie sprawdzić? Boję się, że nie zdążę na czas, a wiem, że kary są naprawdę bardzo wysokie, a nie chce ich płacić.

edmundzik

Posty: 1

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie zakupienia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, iż jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same kłopoty. Tego przecież nie chcemy.

Nikuś23

Posty: 4

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

cinto

Posty: 3

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na jakiej można zbadać do ilu dni musicie zarejestrować wozy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, albowiem dostoimy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

micko

Posty: 4

 
Od dużo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Niewątpliwie mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, natomiast i chęci, zatem tak się dzieje.

Yuri20

Posty: 4

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

Lupusx

Posty: 7

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

090913123

Posty: 3

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Krowlo

Posty: 2

 
Na nieszczęście rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam zdobyć, natomiast nie ma niestety innego wyjścia.

Yuri20

Posty: 2

 
Nie wiem, bo jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Najczęściej mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

090913123

Posty: 2